Ünlü Medyum

Medyum manevi dünya ile bağ kuran kişilerdir. Ünlü medyum diye anılmak isteyen birçok medyum vardır. Gerçek medyumlar ün, şan şöhret peşinde değildirdir. Gerçek bir medyum ünlü medyum olmak için çabalamaz. Gerçek medyumun asıl amacı insanlığa elinden geldiğince hizmet etmektir. Ünlü medyum olmak için uğraşan medyumlar ise büyük bir yanlışın içindedir.

Ünlü medyum olmak için çabalayan kişiler aslında medyum bile değildir. Çabaları bu yönde olan kişilerden size zarardan başka bir şey gelmez. Kendilerine bile yararları olmayan kişiler insanlığa da yardım edemezler. Medyum olarak gerçeği bilen ve gören kişilerden yardım almanız gerekir.Medyumlar kendilerinden yardım isteyen dertlerine derman olmalarını isteyen insanlar için görevlerini yerine getirmekle yükümlü insanlardır. Diğer insanlardan bir üstünlükleri yoktur sadece onlara verilmiş olan bir özellik onları ünlü yapmaz. Ün peşinde olan medyumdan ise gerçek medyum olmaz. Medyum olarak görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan medyumlar gerçek medyumlardır.

Ünlü Medyumlar Hakkında

Medyumluk mesleği zor ve meşakatli bir meslektir. Görevleri için elinden geleni yapan medyumlar sizlerin rahata ermesi için her daim çalışmalıdırlar. Günümüzde çoğu medyum bunu yapmak yerine başka yollara başvurarak insanların umutları ile oynamaktadır. Üzücüdür ki böyle medyumlar aramızda vardır ve her zaman olmaya devam edecektir. Bu nedenle gerçek medyum bulmak için öncelikle araştırma yapmanız çalışacağınız medyum hakkında bilgiler edinmelisiniz. Çalışmaya karar verdiğiniz medyum ne kadar iyi size ne kadar yardımcı olacak bunu bilmeniz gerekir.

Medyumlar hakkında detaylı bilgilere ulaşmak kolay değildir. İnternet ortamında çok güvenilir olmayan bir çok medyum vardır. Gerçek medyumu bulmak için daha önce o medyum ile çalışmış birisi ile iletişime geçmeniz fikir almanız ve araştırmalar yapmanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde güvenilir medyum bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Leave a Comment